הרשמה למידעון "אילת"
   אני מסכים לקבלת מידע למייל באמצעות דוא"ל

עידכונים וחדשות

[רשימת העידכונים המלאה]

    • משחקי העולם 2022
      פורסמו המקצועות הרישמיים בכל הענפיים למשחקי העולם 2022   להמשך הכתבה
    • תמונות מטקס "אילת" השנתי 2019 (צילום:אישונים הפקות)
        להמשך הכתבה
    • שימו לב ! חדש!
      מעתה ניתן להירשם לאיגוד ולחדש חברות גם דרך האשראי   להמשך הכתבה
    • טופס רישום חדש להצטרפות לאיגוד
      שימו לב מעתה הרישום לאיגוד יהיה בטופס החדש   להמשך הכתבה
    • סקי מים: מדליית זהב ושתי מדליות ארד לישראל באל' אירופה
      הישג מרשים מאוד למשלחת הישראלית באליפות אירופה בסקי מים כשאביב לוי זכה בתואר אלוף אירופה ובנוסף רועי אשר ואביב אטיב תפסו את המקום על הפודיום   להמשך הכתבה
    • סקי מים: פירר זכה בארד באליפות אירופה לבוגרים בוויקבורד
      הגולש הישראלי קטף את התואר בסקי המים בתחרות שנערכה בקטוביץ' שבפולין, הנרי חן זכה במדליית כסף במקצה המיוחד לנכים. מנכ"ל איגוד הסקי בירך   להמשך הכתבה
    • גלגיליות אומנותי: זהב לישראל בהחלקה אומנותית על גלגיליות
      הישג ענק באליפות אירופה למופעים קבוצתיים וזכתה לראשונה מזה 14 שנה. יו״ר ענף ההחלקה האומנותית, אסנת שימריך: "אני גאה מאוד בכולן".   להמשך הכתבה
    • טיפוס ספורטיבי:לקראת ההכנות למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020
      במסיבת העיתונאים הציגו את ספורטאי העלית של הענף: אלכס חזנוב, יובל שמלא, נמרוד מרקוס, רם לוין ונועה שירן   להמשך הכתבה
הרשמה למידעון "אילת"
   אני מסכים לקבלת מידע למייל באמצעות דוא"ל 
הצג מידעונים קודמים
הישגים - ספורטאי "אילת"
פרסום ההישגים, לרבות פרסום שמות הספורטאים המצוינים והישגיהם, אינו מהווה התחייבות של התאחדות "אילת" ו/או מי מטעמה לסיוע כלשהו. למען הסר ספק, המדובר בפרסום לצורך ציון הישגי הספורטאים בלבד.
    

שם: זיו זברו תחרות: Int. 4 Star Event
מקום: 2   ענף: סקי מים
תאריך: 30/6/2018 מדינה: סלובקיה
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: שחר רוברג תחרות: אליפות אירופה Reds 6
מקום: 1   ענף: ביליארד
תאריך: 21/6/2018 מדינה: רומניה
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: נמרוד מרקוס תחרות: סבב גביע אירופה לנוער
מקום: 2   ענף: התאחדות הטיפוס
תאריך: 3/6/2018 מדינה: הולנד
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: משי רוזנפלד תחרות: אליפות אירופה
מקום: 1   ענף: ג'יו ג'יטסו
תאריך: 2/6/2018 מדינה: פולין
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: ויקי דבוש תחרות: אליפות אירופה
מקום: 2   ענף: ג'יו ג'יטסו
תאריך: 2/6/2018 מדינה: פולין
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: נועה ליפשיץ תחרות: אליפות אירופה
מקום: 3   ענף: ג'יו ג'יטסו
תאריך: 2/6/2018 מדינה: פולין
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: ברק מיוחס תחרות: אליפות אירופה
מקום: 3   ענף: ג'יו ג'יטסו
תאריך: 2/6/2018 מדינה: פולין
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: איתמר אטלי תחרות: אליפות אירופה
מקום: 1   ענף: ג'יו ג'יטסו
תאריך: 2/6/2018 מדינה: פולין
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: נמרוד ריידר תחרות: אליפות אירופה
מקום: 3   ענף: ג'יו ג'יטסו
תאריך: 1/6/2018 מדינה: פולין
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: רוני נסימיאן תחרות: אליפות אירופה
מקום: 3   ענף: ג'יו ג'יטסו
תאריך: 1/6/2018 מדינה: פולין
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: אביב לוי תחרות: International AuerBräu-Cup
מקום: 1   ענף: סקי מים
תאריך: 26/5/2018 מדינה: גרמניה
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: סטפני צוקרמן תחרות: אליפות עולם עד גיל 21
מקום: 4   ענף: ספורט הריקוד
תאריך: 19/5/2018 מדינה: גיאורגיה
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: תומר זביניצקי תחרות: אליפות עולם עד גיל 21
מקום: 4   ענף: ספורט הריקוד
תאריך: 19/5/2018 מדינה: גיאורגיה
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: נילי בלאק תחרות: אליפות עולם
מקום: 1   ענף: אגרוף תאילנדי
תאריך: 19/5/2018 מדינה: מכסיקו
    כרטיס הספורטאי/ת  
דף 10 מתוך 27
<< הקודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ..... הבא >>

שניות
דקות
שעות
ימים