הרשמה למידעון "אילת"
   אני מסכים לקבלת מידע למייל באמצעות דוא"ל

עידכונים וחדשות

[רשימת העידכונים המלאה]

    • תמונות מטקס "אילת" השנתי 2019 (צילום:אישונים הפקות)
        להמשך הכתבה
    • סקי מים: גיא פירר סיים במקום השישי באליפות העולם באבו דאבי
      וויקבורד: הגולש סיים במקום המכובד בטורניר הנערך במדינה הערבית וזכה לכבוד רב מצד המארגנים המקומיים. מנכ"ל איגוד הסקי מים, טל: "הישג מרשים"   להמשך הכתבה
    • שימו לב ! חדש!
      מעתה ניתן להירשם לאיגוד ולחדש חברות גם דרך האשראי   להמשך הכתבה
    • טופס רישום חדש להצטרפות לאיגוד
      שימו לב מעתה הרישום לאיגוד יהיה בטופס החדש   להמשך הכתבה
    • סקי מים: מדליית זהב ושתי מדליות ארד לישראל באל' אירופה
      הישג מרשים מאוד למשלחת הישראלית באליפות אירופה בסקי מים כשאביב לוי זכה בתואר אלוף אירופה ובנוסף רועי אשר ואביב אטיב תפסו את המקום על הפודיום   להמשך הכתבה
    • סקי מים: פירר זכה בארד באליפות אירופה לבוגרים בוויקבורד
      הגולש הישראלי קטף את התואר בסקי המים בתחרות שנערכה בקטוביץ' שבפולין, הנרי חן זכה במדליית כסף במקצה המיוחד לנכים. מנכ"ל איגוד הסקי בירך   להמשך הכתבה
    • גלגיליות אומנותי: זהב לישראל בהחלקה אומנותית על גלגיליות
      הישג ענק באליפות אירופה למופעים קבוצתיים וזכתה לראשונה מזה 14 שנה. יו״ר ענף ההחלקה האומנותית, אסנת שימריך: "אני גאה מאוד בכולן".   להמשך הכתבה
    • טיפוס ספורטיבי:לקראת ההכנות למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020
      במסיבת העיתונאים הציגו את ספורטאי העלית של הענף: אלכס חזנוב, יובל שמלא, נמרוד מרקוס, רם לוין ונועה שירן   להמשך הכתבה
הרשמה למידעון "אילת"
   אני מסכים לקבלת מידע למייל באמצעות דוא"ל 
הצג מידעונים קודמים
הישגים - ספורטאי "אילת"
פרסום ההישגים, לרבות פרסום שמות הספורטאים המצוינים והישגיהם, אינו מהווה התחייבות של התאחדות "אילת" ו/או מי מטעמה לסיוע כלשהו. למען הסר ספק, המדובר בפרסום לצורך ציון הישגי הספורטאים בלבד.
    

שם: רון ברנר תחרות: אליפות אירופה לנוער
מקום: 4   ענף: ספורט הריקוד
תאריך: 7/3/2020 מדינה: צ'כיה
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: מיכל איטלמן תחרות: אליפות אירופה לנוער
מקום: 4   ענף: ספורט הריקוד
תאריך: 7/3/2020 מדינה: צ'כיה
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: שיר יהב תחרות: אליפות אירופה קדטיות
מקום: 5   ענף: קראטה
תאריך: 8/2/2020 מדינה: הונגריה
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: נהורה שבתאי תחרות: אליפות אירופה לקדטים
מקום: 3   ענף: סמבו
תאריך: 7/12/2019 מדינה: לטביה
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: אלכסנדרה מוסין תחרות: אליפות אירופה לקדטים
מקום: 3   ענף: סמבו
תאריך: 7/12/2019 מדינה: לטביה
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: נמרוד ריידר תחרות: אליפות עולם
מקום: 1   ענף: ג'יו ג'יטסו
תאריך: 22/11/2019 מדינה: אבו דאבי
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: רועי דגן תחרות: אליפות עולם
מקום: 3   ענף: ג'יו ג'יטסו
תאריך: 22/11/2019 מדינה: אבו דאבי
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: רוני נסימיאן תחרות: אליפות עולם
מקום: 2   ענף: ג'יו ג'יטסו
תאריך: 20/11/2019 מדינה: אבו דאבי
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: משי רוזנפלד תחרות: אליפות עולם
מקום: 3   ענף: ג'יו ג'יטסו
תאריך: 20/11/2019 מדינה: אבו דאבי
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: שלמה (שלומי) ואקנין תחרות: אליפות עולם U21
מקום: 3   ענף: ג'יו ג'יטסו
תאריך: 17/11/2019 מדינה: אבו דאבי
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: עידן ספיר תחרות: אליפות עולם U21
מקום: 3   ענף: ג'יו ג'יטסו
תאריך: 17/11/2019 מדינה: אבו דאבי
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: נדב בר-גיל תחרות: אליפות עולם U21
מקום: 3   ענף: ג'יו ג'יטסו
תאריך: 17/11/2019 מדינה: אבו דאבי
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: אלון לוייב תחרות: אליפות עולם U18
מקום: 1   ענף: ג'יו ג'יטסו
תאריך: 16/11/2019 מדינה: אבו דאבי
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: יונתן מרגלית תחרות: אליפות עולם U18
מקום: 3   ענף: ג'יו ג'יטסו
תאריך: 16/11/2019 מדינה: אבו דאבי
    כרטיס הספורטאי/ת  
דף 1 מתוך 27
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ..... הבא >>

שניות
דקות
שעות
ימים