הרשמה למידעון "אילת"
   אני מסכים לקבלת מידע למייל באמצעות דוא"ל

עידכונים וחדשות

[רשימת העידכונים המלאה]

    • רשימת חומרים אסורה לשימוש ספורטאים לשנת 2021 - WADA
        להמשך הכתבה
    • שימו לב ! חדש!
      מעתה ניתן להירשם לאיגוד ולחדש חברות גם דרך האשראי   להמשך הכתבה
    • טופס רישום חדש להצטרפות לאיגוד
      שימו לב מעתה הרישום לאיגוד יהיה בטופס החדש   להמשך הכתבה
    • סקי מים: מדליית זהב ושתי מדליות ארד לישראל באל' אירופה
      הישג מרשים מאוד למשלחת הישראלית באליפות אירופה בסקי מים כשאביב לוי זכה בתואר אלוף אירופה ובנוסף רועי אשר ואביב אטיב תפסו את המקום על הפודיום   להמשך הכתבה
    • סקי מים: פירר זכה בארד באליפות אירופה לבוגרים בוויקבורד
      הגולש הישראלי קטף את התואר בסקי המים בתחרות שנערכה בקטוביץ' שבפולין, הנרי חן זכה במדליית כסף במקצה המיוחד לנכים. מנכ"ל איגוד הסקי בירך   להמשך הכתבה
    • גלגיליות אומנותי: זהב לישראל בהחלקה אומנותית על גלגיליות
      הישג ענק באליפות אירופה למופעים קבוצתיים וזכתה לראשונה מזה 14 שנה. יו״ר ענף ההחלקה האומנותית, אסנת שימריך: "אני גאה מאוד בכולן".   להמשך הכתבה
    • טיפוס ספורטיבי:לקראת ההכנות למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020
      במסיבת העיתונאים הציגו את ספורטאי העלית של הענף: אלכס חזנוב, יובל שמלא, נמרוד מרקוס, רם לוין ונועה שירן   להמשך הכתבה
איילה כרם
טיפוס ספורטיבי
הרשמה למידעון "אילת"
   אני מסכים לקבלת מידע למייל באמצעות דוא"ל 
הצג מידעונים קודמים
הישגים - ספורטאי "אילת"
פרסום ההישגים, לרבות פרסום שמות הספורטאים המצוינים והישגיהם, אינו מהווה התחייבות של התאחדות "אילת" ו/או מי מטעמה לסיוע כלשהו. למען הסר ספק, המדובר בפרסום לצורך ציון הישגי הספורטאים בלבד.
    

שם: עמית זאיד מדאח תחרות: אליפות עולם נוער
מקום: 3   ענף: אגרוף תאילנדי
תאריך: 8/8/2017 מדינה: תאילנד
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: ניר לינדנבאום תחרות: אליפות עולם לנוער קבוצתי
מקום: 1   ענף: טיסנאות
תאריך: 3/8/2017 מדינה: אוקראינה
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: נילי בלאק תחרות: משחקי העולם
מקום: 3   ענף: אגרוף תאילנדי
תאריך: 30/7/2017 מדינה: פולין
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: ג'ניה סובורוב תחרות: משחקי העולם
מקום: 10   ענף: ספורט הריקוד
תאריך: 29/7/2017 מדינה: פולין
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: ג'ניה ליבמן תחרות: משחקי העולם
מקום: 10   ענף: ספורט הריקוד
תאריך: 29/7/2017 מדינה: פולין
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: ניר לינדנבאום תחרות: אליפות עולם לנוער
מקום: 3   ענף: טיסנאות
תאריך: 29/7/2017 מדינה: אוקראינה
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: רון כהן תחרות: משחקי העולם
מקום: 4   ענף: ג'יו ג'יטסו
תאריך: 28/7/2017 מדינה: פולין
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: אביתר פפרני תחרות: משחקי העולם
מקום: 3   ענף: ג'יו ג'יטסו
תאריך: 28/7/2017 מדינה: פולין
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: גיא פירר תחרות: משחקי העולם
מקום: 3   ענף: סקי מים
תאריך: 27/7/2017 מדינה: פולין
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: איתי גרשון תחרות: משחקי העולם
מקום: 3   ענף: קיק בוקס
תאריך: 27/7/2017 מדינה: פולין
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: אומרי סלע תחרות: אליפות אירופה לנוער
מקום: 3   ענף: טיסנאות
תאריך: 27/7/2017 מדינה: מקדוניה
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: שגיא ברודני תחרות: אליפות אירופה לנוער
מקום: 3   ענף: טיסנאות
תאריך: 26/7/2017 מדינה: מקדוניה
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: זיו רשף תחרות: אליפות אירופה לנוער
מקום: 4   ענף: טיסנאות
תאריך: 26/7/2017 מדינה: מקדוניה
    כרטיס הספורטאי/ת  
שם: אמיר נרדיה תחרות: אליפות עולם עד גיל 18
מקום: 3   ענף: ביליארד
תאריך: 11/7/2017 מדינה: סין
    כרטיס הספורטאי/ת  
דף 16 מתוך 28
<< הקודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ..... הבא >>

שניות
דקות
שעות
ימים